Skip to main content

در خارج از ایران هستید و یا در یک شهر دیگری در ایران که میخواهید کادو یا هدیه ای یا حتی یک باکس گل به دست یکی از دوستان و یا اعضای خانواده شما برسد کافی است به ما بگویید. شرکت رویداد هنر پارسیان این قابلیت را دارد و این کار را برای شما انجام می دهد.

در ضمن در مورد پرداخت هزینه هم هیچ نگرانی ای نداشته باشید. شما هم می توانید به صورت واریز به حساب به صورت دلار و یورو، و پرداخت از طریق رمز ارز و همچنین پرداخت ریالی سفارش خود را تکمیل کنید.

پروسه کار ارسال هدیه و گل و برگزاری سوپرایز چگونه است

ابتدا فرمی که در پایین این صفحه هست را پر کنید. سپس ما طبق سفارش ما برای شما یک برآورد انجام می دهیم. و برآورد را برای شما ارسال می کنیم. پس از اینکه برآورد را بررسی کردید، در صورتی که علاقمند بودین به انجام سفارش، لینک های پرداخت برای شما ارسال می شود.

در داخل توضیحاتی سفارشی که برای شما ارسال میکنیم مدت زمان انجام پروژه هم برای شما توضیح می دهیم. مثلا اگر ارسال کادو و یا اجرای سوپرایز به یک شهر زمان بر باشد، برای شما دقیقا زمان آماده سازی و زمان تحویل و اجرا را می نویسیم.

لطفا فرم زیر را پر کنید:

مثلا ارسال یک باکس گل به همراه خریداری یک کادو و تحویل در شهر کرمان به مادر شما یا سوپرایز خواهر شما در یک رستوران به مناسبت تولد

پس از اینکه فرم را پر کردید، لطفا در طول 24 ساعت آینده، منتظر پیام ما در تلگرام و واتساپ و یا ایمیل ما باشید.

اگر مسئله ضروری پیش آمد که لازم هست با ما مطرح کنید، کافی است به شماره 09120891902 واتساپ دهید و یا از طریق تلگرام https://t.me/iranmusictalent با ما در ارتباط باشید و یا ایمیل بزنید Eventart.ir@admin

برای سفارش هر گونه پورتفولیو، وقت سفارت آمریکا در عمان و دوبی، و کلیه خدمات پذیرش تحصیلی صفر تا صد، برای مشاوره و خرید با شماره 09120891902 تماس بگیرید. و یا در واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید. ***.کلیه پرداخت ها به صورت 40 درصد پیش پرداخت و 60 درصد پس از بازبینی و تایید نهایی کارفرما می باشد.