Skip to main content

طراحی سایت فروشگاهی با امکان اتصال درگاه پرداخت و فروش اینترنتی خدمتی است که از طرف تیم آنلاین گیت در کمتر از 48 ساعت به شما ارائه می شود. شما در هر شهری از ایران که باشید، کافی است درخواست خود را ثبت کنید و یا با ما تماس بگیرید. ما براساس طراحی مد نظر شما، و نیازهایی که برای فروش اینترنتی دارید سایت فروشگاه اینترنتی شما را طراحی می کنیم. همچنین طراحی سایت رزومه آنلاین و طراحی پورتفولیو آنلاین برای دانشجویانی که قصد سفر و مهاجرت دارند در 48 ساعت انجام می شود.

از دیگر خدمات ما طراحی رزومه و پورتفولیو آنلاین برای کسب و کارها و افراد حقیقی است. به عنوان مثال اگر شما یک دانشجوی رشته هنری و معماری هستید. و برای اپلای دانشگاهی نیاز به فایل رزومه دارید، از خدمات شرکت ما طراحی سایت شخصی برای رزومه آنلاین و اصطلاحا پورتفولیو آنلاین می باشد.

برای سفارش پروژه طراحی سایت با تحویل 48 ساعته کافی است یا به ما ایمیل بزنید یا پیامک بزنید:

آدرس ایمیل: eventart.ir@gmail.com

در قسمت موضوع ایمیل بنویسید: درخواست طراحی سایت فروشگاهی

هزینه سایت فروش اینترنتی و فروشگاه محصولات اینترنتی

برای طراحی یک وبسایت فروش اینترنتی که به درگاه پرداخت آنلاین بانکی متصل باشد و محصولات شما در کسری از ثانیه فروش رود. از طریق ایمیل و sms به شما از فروش محصول اطلاع داده شود، در کمتر از 48 ساعت با هزینه بین 3 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان برای شما طراحی می شود.

همچنین ما پس از طراحی سایت فروشگاهی که به صورت فوری و سریع انجام می دهیم، به شما آموزش رایگان هم می دهیم. که چگونه محصولات خود را در داخل سایت فروش قرار دهید. پشتیبانی 6 ماهه رایگان هم در صورت وجود هر گونه مشکلی در داخل سایت به شما ارائه می شود.


هزینه سئو سایت فروشگاه اینترنتی و بالا آمدن در سرچ گوگل

برای بالا بودن سایت شما در سرچ گوگل و فروش بیشتر محصول و کسب درآمد بیشتر اینترنتی، کافی است سئو سایت شما خوب و یا خیلی خوب باشد. اصولا بالا آمدن یک سایت در گوگل و رسیدن به صفحه اول، بستگی به کلید واژه های انتخاب دارد. مثلا شما اگر بخواهید در کلید واژه “فروش موبایل” بالا باشید، کار بسیار سختی دارید و شاید 5 ماه زمان و هزینه زیادی ببرد.

اما در کل ما برای افرادی که سایت فروشگاهی از ما می گیرند و نیاز به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دارند، پیشنهاد می کنیم ماهیانه 7 میلیون تومان برای سئو سایت شان هزینه کنند. این 7 میلیون تومان به مرور نتیجه بسیار زیادی در فروش شما خواهد داشت و آینده کسب و کار شما را به شدت تضمین می کند. به طوری که در آینده دیگر نیازی به تبلیغاتی اینترنتی نخواهید داشت.

طراحی سایت روزمه آنلاین و پورتفولیو آنلاین روی سایت

دوستانی که قصد مهاجرت دارند، و دانشجویانی که قصد پذیرش تحصیلی دارند نیاز به یک سایت آنلاین شخصی دارند. که رزومه تصویری، فیلم ها و یا حتی مقالات خود را روی آن منتشر کنند. مشابه همین قضیه برای افرادی اتفاق می افتد که میخواهند مهاجرت و اقامت از سفارت بگیرند و نیاز به یک رزومه آنلاین و سایت شخصی دارند.

ما اینجا هستیم تا در کمتر از 48 ساعت برای شما پورتفولیو آنلاین طراحی کنیم و به شما تحویل دهیم.

میانگین قیمت طراحی سایت شخصی و پورتفولیو آنلاین و طراحی رزومه آنلاین

زمانی که سفارش کار خود را به ما اعلام کنید 09120891902 و یا ایمیل دهید به آدرس eventart.ir@gmail.com ما در کمتر از 48 ساعت پروژه را به شما تحویل می دهیم. میانگین هزنیه ما برای طراحی سایت شخصی بین 3 میلیون تا 5 میلیون تومان هست. که این بسته به تعداد عکس ها و پروژه ها و فیلم های شما دارد.

همچنین اگر نیاز به ترجمه مدارک و متون رزومه خود داشته باشید، تیم آنلاین گیت این کار را برای شما انجام می دهد.

طراحی سایت ارزان - طراحی سایت فروشگاهی در 2 روز
طراحی سایت ارزان – طراحی سایت فروشگاهی در 2 روز
هزینه طراحی یک سایت فروشگاهی با امکان فروش اینترنتی و اتصال درگاه چقدر است؟

برای طراحی یک سایت فروشگاهی حدودا بین 3 میلیون تا 5 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. این اختلاف قیمت در مورد شیوه چیدمان و آپشن های اضافی است.

طراحی فوری یک سایت شخصی برای رزومه آنلاین چقدر زمان می برد؟

پس از تماس با 09120891902 و ثبت سفارش خود، حداکثر طی 48 ساعت سایت شما آماده می شود و با تمام اسنادی که ارسال کرده اید سایت خود را تحویل میگیرید.

هزینه طراحی یک سایت شخصی پورتفولیو آنلاین چقدر است؟

هزینه طراحی یک سایت شخصی با هدف رزومه و پورتفولیو آنلاین بین 2 میلیون و 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان می باشد. برای سفارش با شماره 09120891902 تماس بگیرید.

برای سفارش هر گونه پورتفولیو، وقت سفارت آمریکا در عمان و دوبی، و کلیه خدمات پذیرش تحصیلی صفر تا صد، برای مشاوره و خرید با شماره 09120891902 تماس بگیرید. و یا در واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید. ***.کلیه پرداخت ها به صورت 40 درصد پیش پرداخت و 60 درصد پس از بازبینی و تایید نهایی کارفرما می باشد.