Skip to main content

افرادی که برای گرفتن ویزای کاری در سفارت ها اقدام می کنند، و یا دانشجویانی که میخواهند اپلای تحصیلی و پذیرش دانشگاهی درخواست دهند به یک رزومه حرفه ای نیاز دارند. این کاری است که تیم آنلاین گیت برای شما انجام می دهد. ما ظرف 48 ساعت برای شما یک رزومه تصویری طراحی میکنیم. و این رزومه هم می تواند رزومه تصویری و پورتفولیو باشد و هم رزومه متنی. اما تفاوت های این دو رزومه چیست؟ ما برای شما پورتفولیو معماری و گرافیک و نقاشی و عمران و کلیه رشته های هنری را در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم. برای آگاهی از قیمت های ما به صفحه سفارش ساخت پورتفولیو وارد شوید.

برای سفارش پورتفولیو خود و یا مشاوره قیمت کافی است با شماره 09120891902 در هر لحظه از شبانه روز تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام بدین.

طراحی پورتفولیو یا رزومه تصویری برای رشته های هنری و معماری

دانشجویان و شاغلان رشته های معماری، عمران، عکاسی، طراحی لباس، موسیقی، تئاتر، سینما، نقاشی و خیلی از رشته های هنری، زمانی که می خواهند رزومه خود را به یک دانشگاه یا سفارت اعلام کنند، باید رزومه تصویری یا پورتفولیو ارائه کنند. برای همین نیاز به یک رزومه تصویری براساس کارهایی که انجام داده اند دارند. تیم آنلاین گیت در عرض 48 ساعت برای شما یک رزومه تصویری طراحی می کند. کافی است در هر لحظه از شبانه روز با شماره 09120891902 تماس بگیرید و یا در واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید. ما در کمترین زمان ممکن و زیر 48 ساعت رزومه تصویری شما را طراحی می کنیم.

در هر لحظه از شبانه روز برای سفارش پروژه خود با ما در ارتباط باشید: eventart.ir@gmail.com

رزومه تصویری برای سفارت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اصولا در سفارت ها وقتی روزمه تصویری یا فایل پورتفولیو را ارسال می کنید، کسی که اطلاعات دقیقی از شغل شما ندارد. مثلا اگر شما عکاس باشید یا معمار، مامور سفارت تخصص زیادی در تشخیص حرفه ای بودن شما ندارد، اما آفیسر سفارت به دنبال اطلاعات خاصی می گردد.

اول از همه حرفه ای بودن طراحی پورتفولیو شماست. امکان دارد شما یک طراح لباس آماتور باشید، اما میزان حرفه ای بودن طراحی پورتفولیو شما، شما را یک انسان حرفه ای نشان می دهد. بنابراین رزومه تصویری برای سفارت اول از همه باید حرفه ای باشد. حرفه ای بودن یک پورتفولیو در طراحی عکس ها، صفحه بندی، طراحی و صحافی هر صفحه هست.

دوم اطلاعاتی است که در پورتفولیو ثبت می شود. این اطلاعات باید چند اطلاعات خاص را به کمیسر یا مامور سفارت انتقال دهد. مثلا در یک پورتفولیو عکاسی، حتما زمان و مکان هر عکس باید ثبت شود. هر مجموعه عکس باید پروژه بندی شده باشد. رزومه عکاس یا توضیحات وی در مورد هر صفحه و هر بخش باید به تفکیک ارسال شود.

سفارش طراحی پورتفولیو و ساخت رزومه تصویری و تحویل فوری

برای اینکه طراحی پورتفولیو خود را به ما سفارش دهید و ظرف مدت 48 ساعت آینده تحویل بگیرید، کافی است با شماره 09120891902 تماس بگیرید و یا در واتساپ و یا تلگرام به ما پیام دهید. ما پس از دریافت اطلاعات و درخواست شما سریعا طراحی پورتفولیو شما را آغاز می کنیم.

انواع رزومه: رزومه آنلاین روی وبسایت و رزومه آفلاین PDF و چاپی

رزومه آنلاین روی سایت قرار می گیرد. و مثل یک سایت شخصی با آدرس اختصاصی شما عمل می کند. بنابراین هر زمانی که می خواهید رزومه تصویری خود را در اختیار دیگران قرار دهید، کافی است آدرس سایت خود را در اختیار دانشگاه یا سفارت دهید. جدا از اینکه در مبحث سئو نیز شما موفق خواهید بود و نام شما در گوگل برند خواهد شد.

در بحث رزومه آفلاین یا چاپی، یک فایل PDF در اختیار شما قرار می گیرد و طراحی می شود که شما می توانید برای سفارت یا دانشگاه خود ارسال کنید. امکان لینک سازی و بارگزاری ویدیو در رزومه آفلاین وجود دارد.

طراحی پورتفولیو و رزومه تصویری برای پذیرش و اپلای دانشگاه و سفارت
طراحی پورتفولیو و رزومه تصویری برای پذیرش و اپلای دانشگاه و سفارت
تفاوت پورتفولیو آنلاین و آفلاین چیست؟

در طراحی پورتفولیو آنلاین، رزومه تصویری شما روی یک سایت قرار می گیرد. و افرادی که میخواهند رزومه شما را ببینید به یک آدرس سایت مراجعه می کنند. اما رزومه آفلاین شامل یک فایل PDF و یا یک مجله تصویری چاپی است.

برای سفارت کانادا و استرالیا چه نوع رزومه کاری لازم است؟

اگر برای کار و یا اقامت دائم برای شهرهای کانادا و استرالیا اقدام می کنید، در صورتی که رشته شما معماری، طراحی لباس، عکاسی، سینما و یا تولید محتواست، شما نیاز دارید که یک رزومه تصویری آفلاین یا پورتفولیو طراحی کنید. ما با شماره 09120891902 در خدمت شما هستیم.


برای سفارش هر گونه پورتفولیو، وقت سفارت آمریکا در عمان و دوبی، و کلیه خدمات پذیرش تحصیلی صفر تا صد، برای مشاوره و خرید با شماره 09120891902 تماس بگیرید. و یا در واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید. ***.کلیه پرداخت ها به صورت 40 درصد پیش پرداخت و 60 درصد پس از بازبینی و تایید نهایی کارفرما می باشد.