Skip to main content

شرکت رویداد هنر پارسیان، از سال 1390 با نام Iran Music Talent آغاز به کار کرد و در سال 1401 با ثبت نام شرکت رویداد هنر پارسیان، امکان ارائه خدمات زیر را برای تمامی کسب و کار ها و شرکت های ایرانی در زمین برگزاری رویداد فراهم نمود:

برای دیدن خدمات شرکت روی دکمه آبی رنگ بالا کلیک کنید. رویداد هنر پارسیان، با تجربه کافی در زمینه تشریفات برگزاری رویداد و همایش و سمینار، و به کارگیری تیم متخصص در ارتباط با هر همایش در خدمت شماست.

دفاتر رسمی شرکت رویداد هنر پارسیان:

دفتر تهران: نیاوران، ابتهاج، ارغوان، مجتمع سرو، واحد 42

شماره تماس 24 ساعته و 7 روزه هفته شرکت: 09120891902

شما می توانید برای هماهنگی با هر خواننده برای رویداد و همایش خود، شماره تماس بازیگران و سلبریتی های کشور با ما تماس بگیرید.

شرکت رویداد هنر پارسیان چه خدماتی ارائه می کند؟

خدماتی که شرکت ما ارائه می کند شامل تمامی خدمات برگزاری یک رویداد از صفر تا صد. مثل ساخت استیج، طراحی دعوتنامه، صدابردا، تصویر بردار، دکور و … تمامی زیرساخت های فنی و نرم افزار برگزاری یک رویداد می باشد.

همچنین دعوت از خوانندگان، شماره تماس خوانندگان و هماهنگی با مدیر برنامه خوانندگان می باشد. دعوت از بازیگران و سلبریتی ها جهت حضور در رویداد شما نیز از دیگر امکانات شرکت ما می باشد.

انتخاب مجری، مجری انگلیسی زبان و استندآپ کمدین برای حضور در مراسم شما از خدمات شرکت می می باشد.

برای تماس با ما و هماهنگی هر گونه تشریفاتی کافی است با شماره 09120891902 تماس بگیرید.

امضای دیجیتال شرکت

شرکت رویداد هنر پارسیان، دارای امضای دیجیتال و مهر دیجیتال مدیرعامل است که در قرارداد هایی که این شرکت با شرکت یا فرد در خارج از تهران امضا می کند، به دلیل فاصله مکانی به صورت دیجیتال امضا می شود. این قرارداد های به وسیله سیستمی که در داخل قرارداد تعریف شده است، راستی آزمایی می گردد.

برای سفارش هر گونه پورتفولیو، وقت سفارت آمریکا در عمان و دوبی، و کلیه خدمات پذیرش تحصیلی صفر تا صد، برای مشاوره و خرید با شماره 09120891902 تماس بگیرید. و یا در واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید. ***.کلیه پرداخت ها به صورت 40 درصد پیش پرداخت و 60 درصد پس از بازبینی و تایید نهایی کارفرما می باشد.