Skip to main content
برگزاری رویداد و مدیریت رویداد همایش سمینار و جشن و تشریفات

مدیریت، کارگردانی و برگزاری رویداد

عموما برگزاری یک رویداد کار دشواری است. از هماهنگی با ارگان ها، افراد و شرکت ها مختلف. برای همین شرکت های بزرگ زمانی که به برگزاری یک رویداد فکر می کنند، دنبال شرکتی یا تیمی می گردند که این کار را برون سپاری کنند. این امور از قبیل صدابردار، تصویر بردار، تلویزیون شهری یا Wall LED، دعوت خبرنگار، طراحی پوستر و بنر و دیگر امور.

ما از همان جایی که شما هستید شروع می کنیم و برای رسیدن به اهداف شما تلاش می کنیم. اگر می خواهید کسب و کاری درآمدزایی داشته باشید و در عین حال به دیگران نیز کمک مثبتی داشته باشید. شماره تماس ما جهت هماهنگی برای دعوت از بازیگران، خوانندگان، مجریان و برگزاری رویداد 09120891902

هماهنگی با خوانندگان و خدمات موسیقی

خوانندگان و گروه موسیقی

اگر برای رویداد خود به گروه موسیقی و یا خواننده معروفی نیاز دارید ما در خدمت شما هستیم. شماره تماس مستقیم تمام خوانندگان در اختیار ماست و ما آنها را برای رویداد شما دعوت می کنیم. بهنام بانی، احسان خواجه امیری، محمد علیزاده و …

خدمات مجری و استندآپ کمدی

مجری و استندآپ کمدی

فقط کافی است موضوع رویداد خود را به ما بگویید تا بهترین مجری متناسب با نیاز شما را به شما معرفی کنیم. همچنین اگر به دنبال حسن ریوندی یا حمید ماهی صفت یا هر استندآپ کمدیمن دیگری هستید با ما تماس بگیرید.


خبرنگاران و خبرگزاری و برگزاری کنفرانس خبری

در صورتی که برای پوشش خبری رویداد، همایش و یا سمینار خود نیاز به خبرنگار و حضور خبرگزاری های رسمی کشور دارید، و یا نیاز به تبلیغات سراسری و پوشش رسانه ای رویداد خود دارید، با ما تماس بگیرید. برای افتتاحیه رستوران، شرکت، جشن سالانه و دیگر مراسم ها و همایش ها اگر نیاز به برگزاری کنفرانس خبری و نشست خبری دارید با ما تماس بگیرید.


پخش زنده، تبلیغات و بادیگارد

رویداد شما می تواند روی اینستاگرام، آپارات، وبسایت شرکت شما، تلویزیون اینترنتی تیوا و ایرانسل به صورت زنده پخش شود. همچنین ارائه خدمات تبلیغات دیجیتال مارکتینگ برای آگاهی از رویداد شما از تخصص های ماست. نیروی انسانی و بادیگارد نیز ارائه می شود.


دعوت از بازیگران و سلبریتی ها

شماره تماس مستقیم بازیگران و سلبریتی های ورزشی و سیاسی و سینمایی و موسیقی را می خواهید؟ این یکی از خدماتی است که ما به شما ارائه می کنیم. کافی است شخص مورد نظر خود را به ما بگویید!


نظرات مشتریان اخیر ما در رابطه با برگزاری رویداد همایش سمینار

حامد پورسینا مدیر روابط عمومی شرکت لبن کاله

“ما از شرکت لبن زیر مجموعه کاله هستیم، برای جشن سالانه شرکت نیاز به یک جشن داشتیم. آقای بهاآبادی مدیر عامل رویداد هنر، لطف کردن و آقای بهنام بانی و آقای ماهی صفت را دعوت کردن. برنامه خیلی خوبی بود “

محمدرضا سالم مدیر روابط عمومی شرکت پارس فولاد سهند

” آشنایی با شرکت رویداد هنر تجربه جالبی بود. ما هر سال با مشکلات و بی نظمی هایی در برگزاری جشن سالانه شرکت همراه بودیم. خوشبختانه امسال با مدیریت خانم شجاعی در شرکت رویداد هنر، یک برنامه بسیار با کیفیت و منظم برگزار شد که تصمیم گرفتیم دو سمینار آینده در اتاق بازرگانی اصفهان هم به شما سفاش بدیم. موفق باشید!”

مهدی منتظری مدیر برندینگ صنایع الکترونیک افروز

” برنامه ما یک همایش علمی متخصصین چشم پزشکی در سالن همایش های ولنجک بود. سالها مشکل پروتکل تشریفات برای مهمانان خارجی را داشتیم. که خدا را شکل امسال با دوستان رویداد هنر آشنا شدیم. “

سحر شیرمهد مدیر روابط عمومی شرکت مس کرمان

” ما یک سمینار علمی در شهر کرمان داشتیم برای صنعت مس با حضور وزیر و معاونان وزارت صمت. اولش کمی شک داشتیم که پروتکل های تشریفاتی توسط شرکت رویداد هنر رعایت بشه. اما وقتی خانم کیهان منش را از نزدیک ملاقات کردم، کاملا متوجه شدم که دانش کافی و تجربه کافی در برگزاری سمینارهای علمی را دارند “


شرکت رویداد هنر پارسیان

شرکت رویداد هنر پارسیان

تمامی مدیران روابط عمومی و تشریفات، زمانی که به برگزاری یک رویداد فکر میکنند، به بزرگی و سختی برگزاری آن فکر می کنند. پس ما اینجا هستیم، تا به عنوان بازوی اجرایی شما، در کنار شما این بار را از دوش شما برداریم و یک رویداد با کیفیت برای شما برگزار کنیم.
شرکت رویداد هنر پارسیان، با تجربه 12 ساله در برگزاری همایش ها، سمینارها، مراسم ها، رویداد ها، جشن ها، و کنفرانس های ملی و بین المللی در تمامی شهرهای ایران همراه شماست. ما با ارتباطی که با تمام خوانندگان، گروه های موسیقی، بازیگران، اهالی سینما، سلبریتی ها، مجریان صدا و سیما و مجریان مستقل، خبرگزاری ها و پیج های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغاتی اینستاگرام داریم، بهترین ها را برای شما فراهم می کنیم.

شماره تماس بازیگران خوانندگان مجریان برای برگزاری رویداد همایش سمینار جشن
شماره تماس بازیگران خوانندگان مجریان شرکت رویداد هنر پارسیان

برای سفارش هر گونه پورتفولیو، وقت سفارت آمریکا در عمان و دوبی، و کلیه خدمات پذیرش تحصیلی صفر تا صد، برای مشاوره و خرید با شماره 09120891902 تماس بگیرید. و یا در واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید. ***.کلیه پرداخت ها به صورت 40 درصد پیش پرداخت و 60 درصد پس از بازبینی و تایید نهایی کارفرما می باشد.